Bana Herşey Yakışır Kübra Zengin ‘in Final Kombini | Bana Herşey Yakışır Ankara | 19.11.2013 – 19 Kasım Salı

Bana Herşey Yakışır Kübra Zengin Final Kombini 2
Paylaş
 

Bana Herşey Yakışır Kübra Zengin ‘in Final Kombini | Bana Herşey Yakışır Ankara | 19.11.2013 – 19 Kasım Salı 

Kanal D ‘nin beğeniyle izlenen moda yarışması Bana Her Şey Yakışır ‘ın 114.haftasının ikinci günü olan 19.11.2013 salı günü Kübra Zengin yarıştı. Bu hafta Bana Herşey Yakışır şehir haftası yapıyor. Bu hafta Bana Her Şey Yakışır Ankara haftası. Haftanın konsepti ise “ Kendi Doğum Günü Partin “. Bana Herşey Yakışır 114.hafta yarışmacılarıKardelen ÜnalEda Elif BaşlamalıKübra ZenginGülçin Özyurt ve Sena Öztürk

Bana Herşey Yakışır ‘ın 114.haftasının ikinci günü olan 19 kasım 2013 salı günü Kübra Zengin yarıştı. Kübra hanımın bilgilerini BU yazımızda sizlere aktarmıştık.

Kübra Zengin haftanın konsepti olan “ Kendi Doğum Günü Partin ( gece kulübünde ) “ için kendine göre hazırladığı kombinde saks mavisi renginde, payet detayları bulunan şal yaka mini bir elbise kullandı. Kombinin altına lame platform topuk ayakkabı ve lame portföy kullanan Kübra Zengin ‘e rakipleri 13 puan verdi.

Kübra Zengin ‘in final kombinini aşağıdaki foto galeriden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Bana Her Şey Yakışır 114.hafta yarışmacıları ile ilgili tüm paylaşımlarımızı takip etmek için Bana Herşey Yakışır 114.hafta etiketimizi takip edebilirsiniz.

DİKKAT: Kübra Zengin ‘in denediği tüm kıyafetleri görmek için burayı tıklayın

[reklam1]

Bana Her Şey Yakışır Kübra Zengin ‘in final kıyafeti

[reklam3]

 

görsel kaynak: Bana Herşey Yakışır facebook sayfası

  • Site Yorum

Bir yorum bırak