Burcunuza Uygun Makyaj Stili

Burcunuza Uygun Makyaj Stili
Paylaş
 

Burcunuza Uygun Makyaj Stili

Astrolojide hava, toprak, ateş ve su grupları vardır. Uzmanlar her kadının kendi tarzına ve karakterine uygun makyaj kullanmasından yana. O halde sizler de burcunuza uygun bir makyajın nasıl olduğunu öğrenin.

Ateş Grubu Kadını İddialıdır

Bu grup koç aslan ve yay burçlarını içine alır. Ateş grubundaki kadınlar her zaman dikkat çekici görünmeyi severler. Ön plana çıkmak ve her ortamda fark edilmek onlar için vazgeçilmez bir tutkudur. Makyajlarda da daha dikkat çekici renkler ve çizgiler kullanabilirler. Ateş grubundaki kadınların rengi siyah ve kırmızıdır. Bu yüzden göz makyajlarında siyah tonları kullanmaları önerilir. Eyeliner ise göz makyajlarını tamamlayan en önemli ürün olacaktır. Gölgelemelerde beyaz kullanılabilir. Dudak rengi olarak ise kırmızı tercih edilebilir. Allık da aynı şekilde kırmızı tonlarında olmalıdır.

Su Grubu Kadını Sezgiseldir

Su grubu burçları akrep, balık ve yengeçtir. Sezgilerin temsilcisi olan su grubu kadınları yeşilin her tonunu kullanabilirler. Göz farlarında ise kahverengi kalemler ve beyaz farlar vazgeçilmezleri olacaktır. Çocuksu bir ten için şeftali tonlarında allık kullanabilirler. Ruj seçiminde pembe tonları ve turuncu tonları çok yakışacaktır.

Hava Grubu Kadını Bağımsızdır

Bu grubun kadınları ikizler, kova ve terazidir. Özgürlüğün ve bağımsızlığın burçları kadınlar mavi ve pembe tonlarını tercih edebilirler. Mavinin laciverte yakın tonları da yakışacaktır. Yanaklara pembe allıkla ışıltı verilebilir. Dudaklarda ise pembe ve pembe tonları güzel duracaktır.

Burcunuza Uygun Makyaj StiliToprak Grubu Kadını Sakindir

Sakin ve evcimen toprak grubu kadınları Boğa, Başak ve Oğlak burçlarındandır. Abartıdan uzak ve doğallığa yakındırlar. Makyaj konusunda göze çarpmayan renkleri tercih edebilirler. Kahverengi toprak grubu rengidir. Far, allık ve rujları hep bu tonlarda olabilir. Açık tenliler için şeftali tonları da uygun olabilir.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak