Yüz Şekline Uygun Allık Uygulaması

Yüz Şekline Uygun Allık Uygulaması
Paylaş
 

Yüz Şekline Uygun Allık Uygulaması

Yüz şeklinize uygun allık sürerek yüzünüzdeki kusurları düzeltebilir, istediğiniz görüntüyü yakalayabilirsiniz.

  • Yuvarlak yüzler için allık uygulaması: Eğer yuvarlak bir yüze sahipseniz yüz hatlarınızı ortaya çıkarmak için allığınızı yanakların tam üzerine uygulamalısınız. Yanaklarınızın üzerinde c harfi çizer gibi yapmalısınız. Allığı saç diplerinize doğru uzatabilirsiniz. Çenenize de sürmeyi ihmal etmeyin.
  • Oval yüzler için allık uygulaması: Oval yüze sahipseniz alnınız çenenizden daha geniş görünüyordur. Elmacık kemikleriniz daha ön planda ve çeneniz de oval görünümdedir. Böyle yüz tipiniz varsa eğer allığı kemiklerinize şakaklarınıza uygulayın. Elmacık kemikleriniz daha ön planda görünecektir.
  • Köşeli yüzler için allık uygulaması: Köşeli bir yüz yapınız varsa yüzünüz kare yüzler gibi sert açılıdır. Bunu Yüz Şekline Uygun Allık Uygulamasıhafifletip yüze yumuşak ve derin bir ifade vermek için kemikli görünümü geri planda tutmanız gerekir. Elmacık kemiğinize yuvarlak şekilde sürebilirsiniz.
  • Uzun yüzler için allık uygulaması: Uzun görünen yüzünüzü allıkla birlikte dengeleyebilirsiniz. Bunun için de allığı sadece elmacık kemiklerinizin üzerine uygulayın. Allığı yumuşak hareketlerle dağıtın.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak