Bana Herşey Yakışır Kardelen Büşra Ünal ‘ın Final Kombini | Bana Herşey Yakışır Ankara | 22.11.2013 – 22 Kasım 2013 Cuma

Bana Herşey Yakışır Kardelen Büşra Ünal Final Kıyafeti 1
Paylaş
 

Bana Herşey Yakışır Kardelen Büşra Ünal ‘ın Final Kombini | Bana Herşey Yakışır Ankara | 22.11.2013 –  22 Kasım 2013 Cuma 

Ekranların sevilen moda yarışması Bana Herşey Yakışır ‘ın Ankara haftasının son günü geldi. Bana Her Şey Yakışır Ankara haftasının son günü olan 22 kasım 2013 cuma günü Kardelen Büşra Ünal yarıştı. Büşra hanımın detaylı bilgilerini BU yazımızda sizlerle paylaşmıştık.

Bana Her Şey Yakışır 114.hafta … yarışmacısı olan Kardelen Büşra Ünal haftanın konsepti “ Kendi Doğum Günü Partin ( gece kulübünde ) “ için kendisine verilen 750 TL’lik bütçe ile kombinini hazırladı.

Kardelen Büşra Ünal final için hazırladığı kombininde sarı payetleri olan bir yelek ile birleştirdiği straplez bluz ve siyah etek kullandı. Kombinin altında zımba detayları olan topuklu bir ayakkabı kullanan Kardelen, aksesuar olarak da clutch çanta kullandı.  Hazırladığı bu kombinle rakiplerinden 12 puan aldı.

Kardelen Büşra Ünal ‘ın final kombinini aşağıdaki foto galeriden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Bana Her Şey Yakışır 114.hafta yarışmacıları ile ilgili tüm paylaşımlarımızı takip etmek için Bana Herşey Yakışır 114.hafta etiketimizi takip edebilirsiniz.

DİKKAT: Kardelen Büşra Ünal ‘ın denediği tüm kıyafetler için burayı tıklayın

[reklam1]

Bana Her Şey Yakışır Kardelen Büşra Ünal ‘ın final kıyafeti

[reklam3]

 

görsel kaynak: Bana Herşey Yakışır facebook sayfası

  • Site Yorum

Bir yorum bırak