Buluşmaya Nasıl Gidilir ?

Buluşmaya Nasıl Gidilir ?
Paylaş
 

Buluşmaya Nasıl Gidilir ?

Buluşmaya gideceksiniz fakat nasıl hazırlanacağınız konusunda karar veremiyorsunuz. O zaman bu önerilerimizi mutlaka okuyun.

Öncelikle dekolte kıyafet giyip bacaklarınızı ortaya çıkarmak, şık bir görünüm elde etmek isteyebilirsiniz. Ama erkekler için tek omuzlu bluzlerin bacak dekoltesinden daha çekici göründüğünü biliyor muydunuz? Evet erkekler tek omuzlu bluzleri bacak dekoltesinden daha seksi buluyorlar. Nasıl kombinleyeceğinizi düşünmenize gerek yok. Vücudunuzu saran bir kot pantolonla ve rahat bir spor ayakkabısı ile tamamladığınızda harika bir görüntü elde edebilirsiniz.

Dar bir etek ve topuklu ayakkabıların erkekler tarafından daha çok seksi görüneceğini düşünebilirsiniz fakat dar bir pantolonla botlar aslında erkeklere daha çekici görünüyor. Bu şekilde giyinen kadınların erkeklerden her şeyden çok zevk alabileceğini düşünüyor. İstediğini yiyen ve sürekli rejim yapmak zorunda kalmayan kadınlarla vakit geçirmenin daha güzel olacağını düşünüyorlar.

Her kadının mutlaka dolabında olması gereken kıyafet, şık bir siyah elbisedir. Vücudunuzu kıvrımlı gösterecek ama aşırı yapışmayan bir elbise sizi çok şık gösterir. Dizlerinizin biraz üzerinde boyu olan siyah şık bir elbiseyi her yerde rahatlıkla giyebilirsiniz.

Buluşmaya Nasıl Gidilir ?Hem spor giyinip hem de şık bir tarz yakalabilirsiniz. Bu şekilde her yere kıyafetinizle uyum sağlarsınız. Özellikle sporla uğraşan erkeklerin bu tarz kıyafetler çok hoşuna gidecektir.

Yüksek topuklu ayakkabıları erkeklerde sever fakat yüksekliği yürüyüşünüze engel olmayacak kadar yüksek olmalıdır. Daha fazlası komik ve kötü durabilir.

Eğlenmeyi seven bir yapıdaysanız mini dar bir elbise de buluşmada üzerinizde oldukça şık durabilir ve harika bir görüntü sağlayabilir.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak