Yanınızdan Ayırmamanız Gereken Makyaj Malzemeleri

Yanınızdan Ayırmamanız Gereken Makyaj Malzemeleri
Paylaş
 

Yanınızdan Ayırmamanız Gereken Makyaj Malzemeleri

Makyaj çantanızda her zaman taşıyacağınız ürünler olmalı. Bu ürünler sizin kurtarıcınız olabilir. Ani buluşmalarda kullanacağınız en önemli ürünleri sizin için belirledik.

  1. Pudra: Yanınızdan ayırmayacağınız en önemli ürünlerden biridir. Makyajınızın kalıcılığını artırdığı gibi bir süre sonra parlayan cildinize uygularsanız parlak görüntüye engel olur. Daha mat ve doğal görünüm sağlar.
  2. Siyah göz kalemi: Acil bir makyaj uygulamasında en önemli ürünlerden biri de siyah göz kalemidir. Göz altına ya da üstüne uyguladığınız ve parmaklarınızla hafif dağıttığınız göz kalemi en önemli kurtarıcınız olacaktır.
  3. Maskara: Maskarasız bir makyaj asla düşünülemez. Olmazsa olmaz biri üründür maskara. Kirpiklerinizin daha uzun, dolgun ve kıvrık görünmesini sağlayan bir maskara ile göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz.
  4. Doğal görünümlü dudak parlatıcı: Dudak parlatıcıları hem yaz günleri hem de kış günlerinde rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Doğal tonlardaki bir dudak parlatıcısı her ton kıyafetinize uyum sağlar. Güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.
  5. Yanınızdan Ayırmamanız Gereken Makyaj MalzemeleriAllık: Yine acil durumlarda kullanmak için ten renginize en uygun allığı seçmeniz önemlidir.  Bronz tonlarında bir cilde sahipseniz daha çok şeftali tonlarındaki allıklar ya da beyaz ten renginize pembe tonlarında allıklar çok yakışacaktır. Acil durumlardaki makyajınız için vazgeçilmez olacaktır.
  6. Kapatıcı: Cildinizde lekeler, sivilceler ve renk bozukları var ise kesinlikle kapatıcı kullanmanızı tavsiye ederiz.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak