Göğüslerinizi Daha Büyük Göstermek İster Misiniz ?

Göğüslerinizi Daha Büyük Göstermek İster Misiniz ?
Paylaş
 

Göğüslerinizi Daha Büyük Göstermek İster Misiniz ?

Dolgun ve iri göğüslere sahip olmayı hangi kadın istemez ki ? Özel günlerde göğüs dekolteli kıyafetlerle oldukça şık görünebilir ve ilgi odağı olabilirsiniz. Fakat bunun için de iri göğüslere sahip olmalısınız. Makyaj hileleri ile yüzünüzü daha zayıf gösterebildiğiniz veya burnunuzu daha kalkık gösterebildiğiniz gibi artık göğüslerinizi de daha dolgun ve kalkık gösterebilirsiniz.

Peki, göğüs makyajı nasıl yapılır biliyor musunuz? Göğüs makyajının inceliklerini ve yapılışını sizler için araştırdık.

  • Göğüs makyajı için gerekli malzemeler; bronzlaştırıcı pudra, makyaj fırçası, ışıltılı bir parlatıcı, geniş ve yuvarlak kesimli bir fırçadır. Öncelikle göğüslerinizin ortasından yukarı doğru bir çizgi çizerek başlayabilirsiniz. Bu derinlik sayesinde göğüslerinizin daha derin görünmesini sağlayacaksınız. Ayrıca göğüslerinizi daha dik gösterecek.
  • Göğüs kıvrımlarınızı takip ederek çizdiğiniz çizgiyi “v” şeklinde devam ettirip tamamlayın. Fakat v’nin uçlarının sivri görünmemesine dikkat edin. Yumuşak hatlar verirseniz göğüslerinizin üstünü kaplayacak ve dolgun bir görünüm sağlayacaktır.
  • Fırça izi olmasını istemezsiniz değil mi? Bu yüzden parlatıcıyı geniş ve yuvarlak kesimli bir fırça ile hafifçe dağıtın. Sonra da bronzlaştırıcı pudra ile derinlik verip doğal bir görüntü oluşturmak için fırça ile göğsünüzün Göğüslerinizi Daha Büyük Göstermek İster Misiniz ?üstüne yarım ay şeklinde kalın bir çizgi çekin.
  • Böylece göğüs hatlarınızı daha belirgin bir hale getirmiş olacaksınız. Fırça ile görüntüyü biraz daha yumuşatabilirsiniz. Artık dolgun göğüslere sahipsiniz. O beğendiğiniz güzel dekolteli kıyafetleri giyebilirsiniz.
  • Ayrıca göğüsleri dolgun gösteren sutyenler de giyebilirsiniz.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak