Ekonomik ve Güzel Giyinmenin Sırrı

Ekonomik ve Güzel Giyinmenin Sırrı
Paylaş
 

Ekonomik ve Güzel Giyinmenin Sırrı

Her zaman şık görünmek stil sahibi bir kadın olmak istiyorsunuz ama bunun masraflı olabileceğini mi düşünüyorsunuz ? aslında bunun için çok yüksek miktarda para harcamanıza gerek yok. Doğru zamanlarda doğru kıyafet seçimi ile bunu çok rahat yapabilirsiniz. Yani bütçenizin aslında şıklığınızla alakası yoktur.

Medyada zengin fakat rüküş olan birçok kadın vardır. Yani mutluluğun parayla satın alınamadığı gibi şıklık da parayla satın alınamaz 🙂

İşte şıklığınız için modanzi tavsiyeler.

  • Hangi kıyafetlere sahip olduğunuzu bilmek için bir liste oluşturabilirsiniz. Mesela dolabınızda yeşil bir etek var ve bununla giyeceğiniz bir şey yok. Listeye kaydettiğinizde yeşil elbisenizle uyum sağlayacak bir renkte bluz alabilirsiniz. Böylece eteğinizi değerlendirmiş olursunuz.
  • Kıyafet dolabınızın yerleşiminde birlikte uyumlu kıyafetleri bir arada bulundurabilirsiniz. Mesela siyah pantolonunuzla birlikte giyebileceğiniz, kırmızı veya yeşil kazağınızı yan yana asabilirsiniz. Dolabınızda hiç giymediğiniz boşa yer kaplamayı düşündüğünüz kıyafetler varsa ihtiyaç sahiplerine verebilirsiniz.
  • Ekonomik ve Güzel Giyinmenin Sırrıİndirim reyonlarını takip ederek kaliteli ve ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş merkezlerindeki seri sonu indirimli markaları da araştırabilirsiniz. Uygun fiyatlı internetteki alışveriş sitelerinden de kendinize uygun kıyafetler edinebilirsiniz. Fakat fiyatı uygun diye giymeyeceğiniz ve kıyafetleri almaktan vazgeçin.
  • Bilinçli yapacağınız alışveriş sayesinde hem şıklık elde edersiniz hem de boşuna para harcamamış olursunuz.
  • Sezon sonu indirimlerinde her zaman giyebileceğiniz ayakkabı, bot, ceket, bikini, mayo alabilirsiniz.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak