Rejim Yapmadan Daha Zayıf Görünün

Rejim Yapmadan Daha Zayıf Görünün
Paylaş
 

Rejim Yapmadan Daha Zayıf Görünün

Fazla kilolar kadınların en sevmediği kâbusudur. Elimizden geldiğince kilolarımızı göstermemeye çalışır. Genelde siyah renkli kıyafetlerin zayıf gösterdiği söylenir peki zayıf görünmek için hep siyah giymek zorunda mıyız ? Artık hem daha şık hem de daha zayıf görünebilirsiniz. Sadece birkaç püf noktasını bilmek yeterli. Sizler için araştırdık. İşte daha zayıf görünmenin sırları.

  • Bölgesel fazlalıklara sahip olabilirsiniz mesela kilolar kalçaya ya da basen bölgesine birikmiştir. Bu durumda bu bölgeleri ön plana çıkaracak aksesuarlardan uzak durmalıyız. Kıyafetin göbek bölümünde işlemeler varsa ve fazla göbeğinizden yakınıyorsanız kesinlikle o kıyafeti tercih etmemelisiniz. Dikkati başka yerlere çeken kıyafetler seçebilirsiniz.
  • Eğer vücudunuzda saklamak istediğiniz kıvrımlar varsa hafif dökümlü, vücudu sarmayan kumaşlar tercih edebilirsiniz.
  • Boynunuz kısa ile V yaka bluzlar boynunuzu daha uzun gösterecektir. Uzun kolyeler, küpeler, yüzünüze uygun bir saç kesimi ve doğru bir makyaj ile yüzünü daha ince gösterebilirsiniz.
  • Rejim Yapmadan Daha Zayıf GörününPantolon, çorap ve ayakkabı renginizi aynı tonlarda seçerseniz daha uzun bir görünüm elde edebilirsiniz. Boyunuzu uzun göstermek için yumurta topuktan biraz yüksek ayakkabılar tercih edebilirsiniz.
  • Moda diye kalın kemerler kullanmayın, bu şekilde vücudunuz ikiye bölünmüş gibi durur ve kısa görünürsünüz. Bunun yerine uzun dikey çizgili kıyafetler tercih edebilirsiniz. Ya da boynunuzdan sarkıtacağınız uzun bir eşarp da hoş bir görüntü sağlayacaktır.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak