Seksle Güzelleşin !

Seksle Güzelleşin !
Paylaş
 

Seksle Güzelleşin

Güzellik uğruna kadınlar çok fazla para harcarlar. Diyetisyenler, kuaförler, spor salonları hepsine de daha güzel olmak için para verirler. Güzellik için dengeli beslenmek, egzersiz yapmak, kendizi daha güzel hissetmekte sizi güzel yapacaktır. Aslında tüm bu söylenilenlerin haricinde doğal, eğlenceli ve bedava bir yöntem daha vardır: Seks!

Yani güzelliğinize güzellik katacak bir unsur da sekstir. Bütün yapılan bakımlar, sporlar egzersizler seks yapmanın yanında anlamsızlaşır. Güzelleşmek için yaptığınız düzenli şeyler arasına orgazm olmayı da eklemelisiniz.

  • Seks sizi daha parlak gösterir. Saçınız parlaklaşır, cildiniz güzelleşir ve ışıldamaya başlar. Düzenli seks yapan kadınlarda cildinizi daha sıkı ve esnek hale getiren östrojen hormonu artmaktadır. Sağlıklı ve canlı cilt oluşumuna bu hormon yardımcı olmaktadır.
  • Gençlik demek güzellik demektir, güzellik demek ise gençliktir. Düzenli yapılan seks sizi daha genç gösterecektir. Özellikle haftada 2-3 kez hatta daha fazla seks yapan insanlar daha genç görünürler.
  • Antidepresan ister misiniz? Orgazm sizin için en iyi antidepresandır. DHEA ve serotonin hormonu salgılamaya başlarsınız. DHEA antidepresan etkisi verir. Bağışıklık sisteminizi destekler. Serotonin ise umutlu, mutlu, tatminkar hissetmenizi sağlar. Ruhsal yönden de kendinizi daha güzel hissedersiniz.
  • Seksle Güzelleşin !Feromon orgazmla birlikte artar. Eğer seks yaparsanız bu sizi karşı cinse daha seksi gösterir.
  • Göğüsleriniz seks sırasında daha fazla büyür ve meme uçları belirginleşir. Böylece daha güzel göğüslere sahip olursunuz.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak