Beğenmediğiniz Saç Renginizi Kendiniz Değiştirin

Beğenmediğiniz Saç Renginizi Kendiniz Değiştirin
Paylaş
 

Beğenmediğiniz Saç Renginizi Kendiniz Değiştirin

Bazen saçınızı kuaförünüzde boyasa kendiniz de boyasanız iyi bir sonuçla karşılaşmayabilirsiniz. Hatta bu şekilde kuaföre gitmek bile istemezsiniz. Sizlere beğenmediğiniz saç renginizi evde kendiniz düzeltmeniz için bir kaç önerimiz olacak.

  • Beklediğinizden daha koyu renk saçlar: Saçlarınızı çikolata kahve boyamak için uğraştınız fakat sonuçta simsiyah bir renkle karşılaştınız. Hemen panik yapıp saçınızı yıpratacak çözümlere başvurmayın. Aslında her boya ilk uygulamada olduğundan daha koyu görünür ve yıkandıkça saç rengi akar ve solar. Öncelikle arıtıcı bir şampuan kullanmayı deneyin.  Saçınıza zeytin yağı sürüp bir saat sonra yıkarsanız daha hız şekilde istediğiniz renge dönebilirsiniz.
  • Saçlarınızı kumrallaştırmak isterken yeşil bir tonla mı karşılaştınız? Moralinizi bozmaya hiç gerek yok saç nemlendiricinizin içine kızıl bir geçici boya ekleyerek saçınızdaki yeşillikten kurtulabilirsiniz.
  • Kendi saç renginize geri dönmek mi istiyorsunuz? Saçınızı koyu renge boyayarak kötü bir sonuçla karşılaşmış olabilirsiniz. Saçınızı kimyasal yöntemlerle açmak yerine renk soldurucu ürünlerden yardım alabilirsiniz. Bal Beğenmediğiniz Saç Renginizi Kendiniz Değiştirinrengi saç renginize belki geri dönemeyebilirsiniz. Fakat saçlarınızı yıpratmadan kendi renginize daha yakın ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Saçlarınızı doğal bir sarıya boyamak isterken göze çarpan şekilde parlak ve kötü bir renkle karşılaşmış olabilirsiniz. Daha doğal bir renk tonuna sahip olmak için saçınızı saç renginize yakın küllü bir renkle boyayabilirsiniz.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak