Daha Uzun Kirpikler İçin Ne Yapmak Gerekir ?

Daha Uzun Kirpikler İçin Ne Yapmak Gerekir ?
Paylaş
 

Daha Uzun Kirpikler İçin Ne Yapmak Gerekir ?

Bir ortama girdiğinizde en çok gözleriniz dikkat çeker. Her kadın çekici ve seksi bakışlara sahip olmak ister. Peki daha güzel gözlere sahip olmak ister misiniz ? Bunun için en önemli şey kirpiklerinizdir. Uzun ve doğal kirpikler gözlerinizi olduğundan daha güzel gösterir. Peki uzun kirpiklere sahip olmak için neler yapmalısınız? Sizin için uzun kirpiklere sahip olmanız için yapmanız gerekenleri araştırdık.

  • Kirpiklerin daha canlı görünmesi için zengin protein içeriği olan besinler tüketmeye özen göstermelisiniz. B5 vitamini ve Omega 3 yağ asitleri açısından zengin gıdalar tüketeniz gerekir.
  • Vazelin de kirpiklerinizin daha uzun görünmesini sağlar. Kirpiklerinize vazelin sürün ve 15 dk kadar bekletin. Bunu her gün düzenli uygularsanız iyi bir sonuç elde edebilirsiniz.
  • Canlı, sağlıklı ve uzun kirpiklere sahip olmanız için yapmanız gereken en önemli şey kirpik bakımıdır. Badem yağı, hint yağı gibi faydalı yağlar kirpiklerinize uygulanabilir. En iyi sonuç için iki yağı karıştırın ve gece yatmadan önce kirpiklerinize sürün. Etkisini görebilmek için düzenli kullanmanız şart.
  • Daha Uzun Kirpikler İçin Ne Yapmak Gerekir ?Özel bir davete katılmak için hazırlanırken daha canlı ve gür kirpiklere sahip olmak istediğinizde en büyük yardımcınız takma kirpikler olacaktır. Doğal yapıştırıcılarla uygulayacağınız bu kirpikler gözlerinizi ön plana çıkarmak için üretilmiştir.
  • Kirpiklerinize rimel sürmeden önce mutlaka kirpik kıvırıcı kullanın. Uzun kirpiklere özel üretilen rimeller de işe yarayacaktır.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak