Erkek Arkadaşınızı Evliliğe Nasıl İkna Edebilirsiniz ?

Erkek Arkadaşınızı Evliliğe Nasıl İkna Edebilirsiniz ?
Paylaş
 

Erkek Arkadaşınızı Evliliğe Nasıl İkna Edebilirsiniz ?

Kadınların istediği şey erkeklerin de kendileri kadar evliliğe meraklı olmalarıdır. Ama aslında çoğu erkek evlilikten ve sorumluluk almaktan pek hoşlanmaz. Bu yüzden de erkekler flört dönemini biraz daha uzatma taraftarı olabilirler. İlişkinizde bekleyecek bişey olmadığı halde evlilik teklifi almamanız canınızı fazlasıyla sıkıyor olabilir. Çevreden “Ne zaman evleniyorsunuz?” sorusunu sıkça duymaya başlamış olabilirsiniz. Eliniz kolunuz bağlı oturmak zorunda değilsiniz. Sevgilinizi evliliğe ikna etmenin yolları sizin elinizde.

  1. İlişki de evlilikte en önemli şeylerden birisi çiftler arasındaki iletişimdir. Sevgilinizle sürekli iletişim halinde olmaya çalışın. Hayatınızda yaşadığınız şeyler hakkında onunla konuşabilirsiniz.
  2. İlişkide güçlü ve ayakları yere basan bir kadın olduğunuzu ona gösterin. Güçlü kadın her erkeğin hoşuna gider. Hatta duygusal gelgitleriniz varsa uzmandan yardım alabilirsiniz.
  3. Uzun süreli bir ilişki dahi yaşasanız ilişkinizi canlı tutmaya özen gösterin. Bunun için de flörtleşmekten vazgeçmeyin. Onda yaratacağınız heyecan sizden uzak duramayacağını düşündürecektir. Hep yanınızda olmak isteyecek.
  4. Erkek Arkadaşınızı Evliliğe Nasıl İkna Edebilirsiniz ?Sevgilinizin arkadaşları tarafından sevilmek onun da hoşuna gidecektir. Bir akşam tüm arkadaşlarını evinize davet edip birlikte maç seyredebilirsiniz. Misafirlerinize el becerinizle hazırladığınız yiyecekleri ikram edebilirsiniz. Bu sevgiliniz için çok iyi olacaktır.
  5. Arkadaşlarınızla birlikteyken sevgilinizi övmekten çekinmeyin. Arkadaşlarınıza onun yanındayken ne kadar iyi anlaştığınızı birlikte nasıl vakit geçirdiğinizi anlatın. Bu sevgilinizin çok hoşuna gidecektir.

Bu kategoride daha fazla yazıya ulaşmak için ilişkiler kategorimize göz atabilirsiniz

  • Site Yorum

Bir yorum bırak