Sevgilinizi / Eşinizi Şımartın !

Sevgilinizi / Eşinizi Şımartın !
Paylaş
 

Sevgilinizi / Eşinizi Şımartın !

Eşinize ya da sevgilinize olan ilginizi sevginizi her zaman gösteriyor musunuz? Yoksa şımaracağını düşünüp ilgisiz davranmaya mı çalışıyorsunuz? Aslında onu mutlu edecek kelimeler söylemek, ya da mutlu edecek hareketlerde bulunmak eşinizle aranızdaki bağları daha da güçlendirecektir. Siz ona özel olduğunu hissettirdikçe eşiniz de size aynı şekilde yaklaşacaktır. Peki eşinizi şımartmak için neler yapmanız gerekiyor? İşte sorunun cevabı:

  • Sevdiğinizi mutlu etmek için onun sevdiği yemeği pişirebilirsiniz. Sabahtan akşama kadar yemek yapmak zorunda değilsiniz. Sadece sevdiği yemeyi pişirmek bile onu mutlu edecektir. Ya da bu size zor geliyorsa sevdiği bir içecekle yanına cips alabilirsiniz veya mısır patlatabilirsiniz. Aklınıza gelen sevdiği ne varsa düşünüp birkaç tanesini alıp birlikte evde film izlerken yiyebilirsiniz.
  • Her gün birlikte kahvaltı ediyor olabilirsiniz. Beklide çoğu zaman kahvaltıları siz hazırlıyorsunuzdur. Fakat değişik bir sürpriz yapıp kahvaltısını yatağına götürebilir hatta ona eşlik edebilirsiniz.
  • Eğer sevişmek istiyorsanız ilk adımı atan siz olun. Cinsel hayatınızda eşit konumlarda olduğunuzu unutmayın. Erkekler kadınların başlattığı sevişmeden daha fazla zevk alırlar. Bunun için utanıp sıkılmanıza gerek yok.
  • Sevgilinizi / Eşinizi Şımartın !Arkadaşlarını da çağıracağınız bir parti organize edebilirsiniz. Hatta tüm erkek arkadaşlarını çağırın ve onları baş başa bırakın. Bu şekilde kendisini size daha yakın hissetmesini sağlayabilirsiniz.
  • Onun yanında güvende olduğunuzu söyleyip onu mutlu edin.
  • Erkekler hastalandıklarında çocuk gibi olurlar. Hastalandığında ona istediği ilgiyi gösterip çocuk gibi davranın. İlaçlarını içip, çorba yapmanız çok hoşuna gidecektir.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak