Evlilik Teklifi Sonrası Neler Yapılmalı ?

Evlilik Teklifi Sonrası Neler Yapılmalı ?
Paylaş
 

Evlilik Teklifi Sonrası Neler Yapılmalı ?

Evlilik öncesi dönem oldukça heyecanlıdır. Hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz ruh eşinizle aynı çatı altında olma düşüncesi bile heyecanınıza heyecan katar. Bu yüzden de düğün öncesi yapılması gereken çoğu şeyi düşünemeyebilirsiniz. Heyecanınızdan eliniz ayağınız birbirine dolanırsa her şeyin birbirine karışma ihtimali yüksektir. İşte düğün stresinden uzaklaşmanız için yapılması gerekenler:

  • Teklifi aldınız, artık öncelikle bunu ailenize bildirmeniz gerekir. Arkadaşlarınıza evleneceğinizi farklı yöntemlerle duyurmak ister misiniz? Evcil hayvanınızın boynuna “Benimkiler evleniyor” yazan bir kart asarak fotoğrafını sosyal bir sitede paylaşabilirsiniz. Bu oldukça eğlenceli olacaktır.
  • Artık evlenme teklifini aldınız ve herkesin ilgi odağı olmaya başladınız. Bu durumda herkes ellerinize bakacak ve yüzüğünüzü görmek isteyecektir. Bakımsız ellerin üzerinde tektaş hiç hoş görünmeyebilir. Eee biraz da şımarmaya hakkınız var. O yüzden elinize manikür yaptırmak için ne bekliyorsunuz?
  • Artık hemen hemen duyan herkes düğün tarihini soracaktır.Eğer kesin bir tarih belirlemediyseniz bile aklınızdan geçen tarihi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Dostlarınız da o büyük gün için kendilerini hazırlamaya başlayacaklardır.
  • Evlilik Teklifi Sonrası Neler Yapılmalı ?İnsanlar artık nasıl bir teklif aldığınızı merak edeceklerdir. Herkese ayrı ayrı anlatmak size zor gelebilir. Bu yüzden bir blog sitesi açıp oraya evlilik teklifinizi ayrıntısıyla yazabilirsiniz. Böylece herkese anlatmaktan kurtulursunuz.
  • Eğer hayallerinizdeki gelinliği giyemeyecek kadar kilo fazlanız varsa diyetisyen eşliğinde diyete başlayabilirsiniz.
  • Düğün için hazırlık yapmanız gerekecek. Bunun için düğün hazırlığı ile ilgili dergilerden yararlanabilirsiniz.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak