Ten Renginizi Açma Yöntemleri

Ten Renginizi Açma Yöntemleri
Paylaş
 

Ten Renginizi Açma Yöntemleri 

Kimi bayanlar ten rengini koyulaştırmak için solaryuma girmeyi planlarken kimi bayanlar da ten rengini daha fazla açmak için çaba gösterir. Tabi ki zevkler ve renkler tartışılmaz.

Ten rengini açmak için piyasada krem ve jel gibi bir çok ürün bulunuyor. Ayrıca açık renk tene sahip olmak için estetik ameliyat geçiren kişilere bile rastlayabilirsiniz. Biz, şimdi doğal yollarla cilt rengini açan yöntemleri sizlerle paylaşacağız.

  • 200 gr suyu kaynatın ve içine bir çorba kaşığı kadar ıhlamuru dökün. Ihlamur demlendikten sonra suyunu süzün ve bir elmanın suyu ile bir tatlı kaşığı limon suyu ekleyin. Oluşan karışımı yatmadan önce her gece cildinize sürün, cildinizi yıkamadan yatın. Kullanmadığınız zaman buzdolabında 5gün boyunca saklayabilirsiniz. Beş gün sonunda yenisini hazırlayın. Tarifi düzenli olarak bir ay boyunca her gece kullanın. Etkisini göreceksiniz.
  • Bir bağ maydanozun sapını kesip atın,elinizdeki maydanozu kaynar suun içine bırakın ve 20 dk kadar demlenmesini sağlayın. Süzüp maydanozu ayırın, oluşan suyla günde 2 – 3 defa yüzünüzü silin. Bu suyu bir hafta buzdolabında saklayabilirsiniz.
  • Ten Renginizi Açma Yöntemleri1 yemek kaşığı limon suyu ile bir yemek kaşığı sirkeyi karıştırın. Busu ile sabah akşam yüzünüzü silin.
  • 3 yemek kaşığı taze süt ile 1 yemek kaşığı alkolü karıştırın. Karışımı yatmadan önce yüzünüze sürün.

Uyarı: Maskelerin hepsini aynı zamanda uygulamayın. Her kürü bir dönem uygulayın, hepsini birbirine karıştırmayın.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak