Düz Saçlara Ulaşmak Zor Değil

Düz Saçlara Ulaşmak Zor Değil
Paylaş
 

Düz Saçlara Ulaşmak Zor Değil

Dümdüz ve ışıltılı saçlarınız olsun istiyor ama bunu nasıl başaracağınızı bilmiyor musunuz ? Elektriklenme ve kırılma derdinden kurtularak düz saçlara sahip olabilirsiniz.

  • Yanlış şampuan kullanımı sonucu saçlarınızın parlaklığı azalabilir, saç kremi de yanlış uygulandığında iz bırakabilir. Düz saçlar için yıkama öncesi saçlarınızı hazırlamanız gerekir. Peki bunun için ne yapmalısınız? İlk önce saçlarınızın kurumasını önlemek için saçlarınızın ucuna saç kremi sürmekle başlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra artık saç derisi ve köklerine şampuan uygulaması yapabilirsiniz. Sıra saçlarınızı açmaya geldi. Bunu yaparken en önemli şey saçlarınızı tarakla taramanız gerekir. Saçlarınızın ürünü emmesi için biraz bekleyin ve durulayın. Durulama suyunuz ılık olmalıdır.
  •  Saçlarınızı yıkamak için gelişmiş formüllü ürünler kullanabilirsiniz. Böyle ürünlerle saçlarınızı kısa bir süre içinde tamamen temizleyip, besleyebilirsiniz. Nem dengesini de korumuş olursunuz.
  • Saçınızı havlu ile kurularken kesinlikle ovalayıp saçlarınıza zarar vermemeye özen gösterin. Saçları kurulamak için en iyi yöntem havluyu yavaşça saçlarınızın üzerine yerleştirip avuç içinizle fazla suyu almaktır. Böylece saçlarınız taranmaya hazır hale gelecektir.
  • Düz Saçlara Ulaşmak Zor DeğilUygun saç kremleri kullanırsanız saçlarınız daha parlak ve ışıltılı görünür ayrıca kolay şekilde taranır ve şekil alır. Böylelikle saçlarınız daha düzenli görünecektir. Kuru ve yıpranmış saç istemezseniz eğer doğru seçim yaparak saçınıza uygun saç kremi kullanın.
  • Silikon bazlı saç kremleri saçı nemlendirerek daha dolgun görünmesini sağlar.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak