Yılbaşında Erkeklere Alınabilecek Seksi Hediyeler

Yılbaşında Erkeklere Alınabilecek Seksi Hediyeler
Paylaş
 

Yılbaşında Erkeklere Alınabilecek Seksi Hediyeler

Yılbaşı hediyeleri için yapılan alışverişler hızla devam ederken modanzi okuyucuları için bazı önerilerimiz olacak. Özellikle sevgiliniz ve eşinize bu hediyelerle çok güzel sürpriz yapabilirsiniz.

Yılbaşında otelde konaklama: Yılbaşı gecesi kaçamak yapmaya ne dersiniz? Güzel bir manzaraya sahip jakuzili bir otel odasında konaklamak hem sizin için hem de eşiniz için çok iyi olabilir. Ayrıca otelde masaj salonu da varsa çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Tabi ki kahvaltınızı odaya istemeyi de unutmayın. İsterseniz tüm günübirlikte yatakta geçirebilirsiniz.

Seks Konulu Bir Kitap: Kitap en güzel hediyedir. Sevdiğiniz erkeğe en güzel hediyeyi almaya ne dersiniz? Seks içerikli bir kitap çok seksi bir hediye olabilir. Böylece hem eşiniz bilgilenir daha sonra da birlikte uygulamaya geçersiniz.

Seksi Bir Film: Yılbaşı gecesi birlikte izleyebileceğiniz seks içeriği olan bir film hediye edebilirsiniz. “Bir Kadının Seks Günlüğü”, “Ve Tanrı Kadını Yarattı”, “Dokuz Buçuk Hafta” gibi filmler iyi bir seçenek olabilir. Eğer bu filmleri almaya utanırsanız yanında başka tür korku,komedi gibi filmler alabilirsiniz böylece seks konulu film de arada kaynamış olur.

Yılbaşında Erkeklere Alınabilecek Seksi HediyelerErotik Bir Tablo: Erkekler genellikle görsellikten hoşlanırlar. Ona seksi çağrıştıracak ve birlikte seksi zamanlar yaşamaya götürecek bir tabloya ne dersiniz? Hediyeyi verdiğinizde aslında ona söylemek istediklerinizi de anlayacaktır.

Fantezi Ürünler: Bu tarz ürünler satan bir yere gidip işe yarar bir seks oyuncağı almaya ne dersiniz?

En Güzel Hediye Sizsiniz: Yılbaşı gecesi ona verebileceğiniz en güzel hediye aslında sizsiniz. Evde birlikte romantik bir akşam yemeği hazırlayıp en güzel kıyafetlerinizle onu kapıda karşılayabilirsiniz. Hatta biraz ileri gidip striptiz bile yapabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak