Modanzi ‘den Güzellik Önerileri

Modanzi 'den Güzellik Önerileri
Paylaş
 

Modanzi ‘den Güzellik Önerileri

Aslında her kadın güzeldir, fakat bu güzelliğinizin ortaya çıkması için bakım şarttır. Peki güzelliğiniz için neler yapmanız gerekiyor. İşte yapılması gereken her şeyi sizin için maddeler halinde sıraladık.

  1. Gözlerinizi olduğundan daha iri göstermek ister misiniz? O zaman yanınızdan ayırmayacağınız en önemli ürün beyaz göz kaleminidir. Gözünüzün altına uyguladığınız göz kalemi ile hem uyanık bir görüntü elde etmiş olursunuz hem de gözlerinizi aydınlatabilirsiniz.
  2. Oje sürmeyi seviyor musunuz ? Oje ellerinizi bakımlı ve güzel gösterir. Peki oje sürerken tırnağınızdaki hava kabarcıklarından kurtulamıyor musunuz ? Çok basit bir uygulama ile bu kabarcıkları yok edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ojeyi kullanmaya başlamadan önce iki eliniz arasında ileri geri hareketi yapıp karıştırmak.
  3. Saçlarınızda doğal görünümlü bukleler elde etmek ister misiniz? O zaman maşa uygulaması yaparken maşayı pararlel değil dik bir şekilde tutun. Doğal görünümlü bukleler ile göz kamaştıracaksınız.
  4. Dudaklarınızın boyayla değilde kendiliğinden kızarmış bir görüntüye sahip olmasını ister misiniz? O halde yapılması gereken şey oldukça basit. Rujunuzu dudağınıza sürdükten sonra kalın bir fırça ile kenar kısımlarını Modanzi 'den Güzellik Önerileridağıtın. Kendiliğinden kızarmış görüntüsüne ulaşabilirsiniz.
  5. Elmacık kemiklerinizin ortaya çıkması için yumuşak bir fırça yardımıyla allığı kenarlara doğru uygulayın. Bu şekilde yüzünüz olduğundan daha zayıf görünecektir.
  6. Ayrıca iri gözlere sahip olmak için gözünüzün al ve üst kısmına çektiğiniz eyeliner çizgisini bitiş de bırakın ve birleştirmeyin.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak