Erkeklerin Yataktaki İstekleri Nelerdir ?

Erkeklerin Yataktaki İstekleri Nelerdir ?
Paylaş
 

Erkeklerin Yataktaki İstekleri Nelerdir

İyi bir ilişkide partnerlerin birbirlerinin isteklerini bilip ona göre hareket etmeleri son derece önemlidir. Tatmin edilmeyen duyguları barındıran bir ilişkinin uzun ömürlü olması beklenemez. İlişkinin en temel esaslarından biri olan seksin de mutlu bir şekilde yaşanması ve tatminkar olması çiftler açısından en önemli şeylerden biridir.

Peki erkeklerin yatakta nelerden hoşlandığını biliyor musunuz ? Eğer bu konuda bilginiz yoksa tavsiyelerimizi okumalısınız.

  • Erkeklerden her zaman ilişkiyi başlatmasını beklemeyin. Kadının erkeği baştan çıkarması onu tahrik etmesi oldukça hoşuna gidecektir. Bu yüzden sürekli beklemek yerine harekete geçin ve ona istekli olduğunuzu gösterin.
  • Her erkeğin zevk aldığı noktalar farklı olabilir. Aslında her erkek bu özel noktalarının kadınlar tarafından keşfedilmesini ister. Öyleyse ne duruyorsunuz? İlişki sırasında boynuna koyacağınız öpücükler, ayaklarınıza yapacağınız masajlar, kulak memesine ıslak dudaklarla dokunmanızla birlikte en çok hangi bölgeden hoşlandığını anlayabilirsiniz.
  • Erkekler monoton bir seks hayatından zamanla sıkılmaya başlayabilir. O yüzden daha canlı ve hareketli bir seks hayatı için neden yeni seks pozisyonları denemeyi düşünmüyorsunuz? Seks sırasında yapacağınız küçük oyunlar, değişik pozisyonlar erkeğinizi daha çok etkileyecektir.
  • Genellikle kadınların seks sırasında duygusallıktan hoşlandığı düşünülse de aslında erkeklerin çoğu duygusal ve romantik bir ilişkiden daha çok zevk alırlar. Hırçın davranışlar yerine daha duygusal hareketlerde bulunmanız hoşuna gidecektir.
  • Erkeklerin Yataktaki İstekleri Nelerdir ?Erkeklerin her zaman ilişki sırasında yönetimi ele almak istediklerini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Oysa erkekler partnerinin isteklerini bilip ona göre hareket etmeyi seveler hatta bu onlar için daha eğlenceli ve zevkli olabilir.
  • Erkekler egolarını tatmin edici sözleri severler. İlişki sırasında ne kadar iyi olduğunu hissettirebilir hatta kelimelerle ifade edebilirsiniz.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak