İlişkinizin Geleceği Var Mı ?

İlişkinizin Geleceği Var Mı ?
Paylaş
 

İlişkinizin Geleceği Var Mı ?

İlişkinizde sorunlar gittikçe büyüyor mu? Her gün gerilimli anlara yenisi mi ekleniyor? Tam da bu zamanda ilişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini düşünebilirsiniz. Bunu anlamak için yazımızı okuyun.

Unutmayın hiçbir ilişkide her şey baştan sona kadar uyum içinde geçecek diye bir şey yoktur. Bunun yerine uyumlu taraflarınızı görmeye çalışabilirsiniz. Aklınızda ilişkiden bir beklentiniz olabilir ya da kafanızda ideal ilişkiyi kendiniz önceden çizmiş olabilirsiniz. Bütün bunları bir kenara bırakın ve sevgilinizle kendinizin yaşam tarzı uyumlu mu değil mi onu düşünün ve kendinize bunun için sorular sorun.

İlişkinin başlarında aşktan gözünüz dönmüş olabilir ve bazı şeyleri görmezden gelebilirsiniz. Zamanla üzerinde durmadığınız konuların büyüdüğünü fark edebilirsiniz. Bu durumda iç sesinize kulak verin ve karşınızdaki adamın size uygun olup olmadığını sorgulayın.

Eğer içinizdeki ses onun doğru insan olmadığını söylüyorsa şimdiye kadar inanmak istemediğiniz bu düşüncenizi kendiniz bastırmışsınız demektir. Peki ilişkinizde geriye dönüp baktığınızda her zaman mutlu anılarınızı mı hatırlıyorsunuz?

Ona yine dokunmak, sarılmak, öpmek istiyor musunuz? Onun yakınlığına ihtiyacınız olduğunu düşünüyor musunuz? Dokunmak, hissetmek duygusal bir bağ oluşması için önemlidir. Ona karşı öfkenizden veya sinirden dolayı İlişkinizin Geleceği Var Mı ?dokunmak istemediğiniz değil, fiziksel temasın uzun süre eksik olduğundan mı dokunmak istemiyorsunuz bunu bilmeniz gerekir.

İkinizin ortak bir hedefi var mı? Özellikle gergin zamanlarda neden başkasıyla değil de onunla ortak hedefleriniz olduğunu düşünebilirsiniz.

Kafanızda bu soruların cevabını bilseniz dahi ilişkinizin ilerisi için bir seçim yapamayabilirsiniz. Bu durumda sorunlar çözülse bile bu ilişkiyi devam ettirmek isteyip istemediğinizi düşünebilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Selma dedi ki:

    keşke ilişkilerin geleceğini tahmin etmek bu yazılanlar kadar kolay olsa

Bir yorum bırak