Kahkül Kestirmeden Önce Mutlaka Okuyun !

Kahkül Kestirmeden Önce Mutlaka Okuyun !
Paylaş
 

Kahkül Kestirmeden Önce Mutlaka Okuyun !

Kadınlar genellikle ruhsal durumları, duyguları değiştiğinde saçlarını da değiştirmekten hoşlanırlar. Kimi çok fazla bir değişiklik yaparak rengini değiştirir, kimi upuzun saçlarını kısacık kestirir kimi de bunlardan daha az bir değişiklik yapıp kahkül kestirmek ister.

Kahkül kestirmek kolaydır kuaföre bunu beş dakikada halledebilirsiniz. Fakat daha sonra uzadıkça bu kahküllerden kurtulmak zor olabilmektedir. Peki kahkül kesiminden sonra kolayca kurtulmak için neler yapmanız gerekir? Sizin için araştırdığımız önerileri mutlaka okuyun.

Kahkül hatalarının düzeltilmesi:

  • Doğru olan: Kahkülünüzü kuruturken yuvarlak bir fırça kullanarak, kıvırma işlemi yapabilirsiniz. Çok fazla düz veya kıvrımlı yapmamaya özen gösterin. Düzleştirici kullanacaksanız dümdüz bir şekil vermek yerine hafifçe içeri kıvırarak şekil verebilirsiniz.
  • Yanlış olan: Çok fazla dümdüz şekil vermek veya aşırı kıvırmak yüzünüze hoş bir görüntü vermez.
  • Doğru olan: Kahkülünüzü kestirdikten sonra her iki ve ya dört hafta süresince kuaföre gidip düzelttirmeniz gerekecektir.
  • Yanlış olan: Geçici bir heves için kahkül kestirmeyin. Saç yapınız fazla kıvırcıksa evden dışarı çıkmadan önce her zaman ona şekil vermeniz gerekir.
  • Kahkül Kestirmeden Önce Mutlaka Okuyun !Doğru olan: Her kahkül şekli herkesin yüzüne gitmeyebilir. Yuvarlak, uzun, oval ve köşeli yüz tiplerinin hepsine de farklı kaküller yakışacaktır. Bunun için kuaförünüzün deneyim ve tecrübeleri doğrultusunda ondan bilgi alabilirsiniz.
  • Yanlış olan: Ne kadar sert ve küt bir kahküle sahipseniz o kadar fazla kuaföre düzelttirmeniz gerekir.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak