Hamilelik Giysilerinizden Sıkıldınız Mı ?

Hamilelik Giysilerinizden Sıkıldınız Mı ?
Paylaş
 

Hamilelik Giysilerinizden Sıkıldınız Mı ?

Hamileliğiniz son aylarında yani özellikle sekizinci ve dokuzuncu aylarda kıyafetlerle de hamileliğinizi gizleyemezsiniz. Bir yandan da giydiğiniz kıyafetlerden sıkılmış olabilirsiniz. Her seferinde büyük sutyenler almak çok da zevkli olmayabilir. O halde önerilerimizi denemelisiniz.

  • Hamileliğin son aylarında yalnızca ayak numaranız büyümüş olmayacak. Bu aylarda bir de eğilip bağcıklarla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bunun için uğraştırmayacak bağcıksız ayakkabı alabilirsiniz. Rahat bir mokasen de bağcıklı ayakkabılarınız gibi ayaklarınıza destek sağlayacaktır.
  • Bu aylarda bir tek giysi alabilirsiniz. Tabi ki bu kıyafeti uzun süreli olarak düşünmeyin fakat indirimli mağazalardan uygun fiyatlı ürünler bulabilirsiniz. Hatta önden düğmeli veya fermuarlı bir üst kıyafet doğumdan sonra emzirmek için de kullanılabilir.
  • Hamile bir arkadaşınız var mı? Hamilelik kıyafetlerinizi bir süreliğine değiştirmek ikiniz içinde iyi bir fikir olabilir. Hem farklı kıyafetler giymiş olursunuz hem de değişiklik olur.
  • Son aylarda daha küçük çantalar kullanmak daha az şişman görünmenizi sağlar. Zaten doğum sonrası artık bebek eşyaları ile birlikte bir süre büyük çantalar kullanmak zorunda kalacaksınız.
  • Hamilelik Giysilerinizden Sıkıldınız Mı ?Eşinizin dolabını karıştırmaya ne dersiniz? Genelde erkek kıyafetleri daha büyüktür. Belki dördüncü ay denediğinizde size büyük gelen pantolonlar, gömlekler veya kazaklar artık üzerinize tam oturacak şekildedir.
  • Cildinize uygun malzemelerle makyaj yaptırmak da hem eğlenceli olacaktır, hem de moralinizi yerine getirecektir.

Hamilelikle ilgili daha fazla içerik için gebelik kategorimize bakabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak