Erkekler Yatakta Nasıl Kadın İster ?

Erkekler Yatakta Nasıl Kadın İster ?
Paylaş
 

Erkekler Yatakta Nasıl Kadın İster ?

Çiftlerin yatak odasındaki mutluluğu tüm hayatlarını etkilemektedir. Tatmin olabilen erkek sizi de tatmin etmek için elinden geleni yapacaktır. Boşuna dememişler “yuvayı dişi kuş yapar” diye. Peki erkekler yatakta ne ister biliyor musunuz? İşte sizler için araştırdık.

  • Erkekler genellikle mutlu olmayı ve erkeğini mutlu etmeyi isteyen kadınlardan hoşlanırlar. Bu yüzden utanıp sıkılmanıza gerek yok, kendinizi erkeğinizin kollarına bırakın ve arzularınıza göre hareket edin.
  • Erkekler sevişmeyi bir görev gibi yerine getiren kadınları değil, sevişmekten zevk alan bunu hayatın en renkli parçası haline getirebilen kadınları severler. Seks sırasında ona gülümseyin ve içinizden gelenleri söyleyin. Hatta seks sırasında espri bile yapabilirsiniz. Bu erkeğinizin hoşuna gidecektir.
  • Erkekler yatakta akıllı ve bilgili kadınları severler. Hangi konuşmalardan mutlu olduğunu, ne tür pozisyonlardan zevk aldığını bilen kadınlar erkekleri cezp edecektir. Sevişme sırasında mutlaka eşinizle konuşun hatta hoşunuza giden şeyleri söyleyin. İstediğiniz şeyleri yaptığında eşinizi takdir etmeyi unutmayın. Bunun hoşunuza gittiğini belirterek ona kendini iyi hissettirin.
  • Erkekler vücudunu seven ve yatakta cesurca erkeğine sergileyen kadınlara bayılırlar. Siz güzel olduğunuza inanırsanız ve kendinize güvenirseniz erkek bunu anlar ve bu da çok hoşuna gider. Işıkları söndürmekten Erkekler Yatakta Nasıl Kadın İster ?vazgeçin. Bırakın tüm ışıklar altında vücudunuzu partneriniz görsün.
  • Erkeğinizden utanmayın ve yatak oyunları oynayın. Kıyafetlerinizi çıkarırken dans etmeniz bile çok hoşuna gidecektir.
  • Belli pozisyonlarla cinsel hayatınızı sınırlandırmayın, yeniliklere açık olun. Sevişirken onu çok istediğinizi belirtin.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak