Yabancı Ünlülerden Kısa Saç Modelleri ( Foto Galerili )

Chelsea Kane Kısa Saç Modeli
Paylaş
 

Yabancı Ünlülerden Kısa Saç Modelleri  ( Foto Galerili ) 

Kısa saç kullanımı açısından en rahat olan olan saç modellerinden biridir. Ancak kısa saç herkese yakışmıyor.

Sizler için yabancı ünlülerden Jenna Elfman, Chelsea KaneLena Dunham, Jennifer Lawrence ve Valorie Curry ‘nin kullandığı kısa saç modellerini inceledik. Bu güzel ünlülerin saç modellerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca yazının sonundaki galeriden de görüntüleyebilirsiniz.

Sitedeki diğer saç modelleri yazıları için saç modelleri kategorimize bakabilirsiniz.

Jenna Elfman Kısa Saç Modeli

Jenna Elfman

Jenna Elfman Kısa Düz Saç Modeli

Güzel Oyuncu Jenna Elfman ‘ın saçlarının arkası ve yanları kısa, üst kısımları uzun kesimi ile saçlarını bir tarafa yatırıp yüzünü ve gülüşünü ortaya çıkarmış.

 

Chelsea Kane Kısa Saç Modeli

Chelsea Kane

Chelsea Kane Kısa Düz Saç Modeli
Güzel sinema oyuncusu Chelsea Kane ‘de hafif bıraktığı arka ve yan yelelerini kulak arkasında toplayarak tatlı bir kısa saç modeli kullanıyor. Bu tarz ince telli saçlara sahip hanımlar için çok uygun olacaktır.

 

Lena Dunham Kısa Saç Modeli

Lena Dunham

Lena Dunham Kısa Düz Saç Modeli

Emmy ödüllerine gittiği saç modeli herkes tarafından beğenilen ünlü oyuncu Lena Dunham ‘ın saçları da altları kısa ve üstleri uzun ancak Lena ‘nın saçlarının yan ve arka kısımtaki katmanları saçına tutam etkisi vererek dokulu his sağlıyor ve karakteristik bir yüzün ortaya çıkmasını sağlıyor.

 

Jennifer Lawrence Kısa Saç Modeli

Jennifer Lawrence

 

Jennifer Lawrence Kısa Düz Saç Modeli
Ödüllü oyuncu Jennifer Lawrance ‘de kısa saç kullanan ünlülerden. Saçlarını yanlardan oldukça kısa kestiren güzel oyuncu; uzun bıraktığı üst kısımlarını ve sağa doğru uzayan kahkülüyle yüzünü ve güzelliğini ortaya çıkarıyor. Bu modelde ince telli saçlara sahip hanımlar için uygun bir seçim olacaktır.

 

 

Valorie Curry Kısa Saç Modeli

Valorie Curry

Valorie Curry Kısa Düz Saç Modeli

Genellikle kısa saç kullanan ünlü oyuncu Valorie Curry’nin saçlarının alt ve arka kısımları kısa ancak üst kısmı oldukça uzun. Bu saçın avantajı ise, sahip olduğunuz ruh haline göre dümdüz kullanmak ya da dağıtarak hareketli ve agresif bir tarza sahip olmak mümkün.

 

Galeri Olarak Görüntülemek İsterseniz

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak