Seks Yapmayı Neden Sevmiyorsunuz ?

Seks Yapmayı Neden Sevmiyorsunuz ?

Genellikle toplumunda erkeklerin seksi sevdiği, kadınlarınsa seksten uzak durmak istediği hatta bunu sadece görev için yaptığı gibi bir düşünce vardır. Bu düşüncenin büyük çoğunluğunun nedeni erkeklerdir. Oysa ki seks, erkeklerin kadar kadınlarında zevkle yapmak istedikleri bir aktivitedir. Kadınlar bazı durumlarda seksten uzak durabilirler, hatta seksten tamamen soğuyup nefret edebilirler. Bu isteksizliğin altında yatan bir sürü sebep olabilir. Eğer kendinizi seksten uzak olarak düşünüyorsanız sizlere bazı önerilerimiz olacak.

  • Seks sırasında vajinanın kayganlaşması kadının zevk alması için son derece önemlidir. Bunun için özel üretilen jellerden kullanabilirsiniz. Yeterince kayganlaşma olmazsa eğer cinsel birleşme zevk yerine acı verebilir.
  • Seksin aslında çoğu insanın bilmediği faydaları vardır. Seks, kalp sağlığı, kalori harcama, bağışık sistemini güçlendirme gibi bir sürü fayda sağlayabilir. Ayrıca kadınların en çok hoşuna gidecek şey ise seksin güzelleştirmesidir. Çünkü seks sırasında mutluluk hormonunuz salgılanır. Haftada üç defa seks yapan kadınlar on yaş daha genç görünebilecektir.
  • Her insanın vücudunu tanıması için mastürbasyon yapmak çok önemlidir. Kendi bedeninizi tanımaya çalışın ve mastürbasyon yapmaktan çekinmeyin.
  • Görüntüsünden hoşlanmayan kadınlar da seks yapmak istemezler. Önemli olan görüntünüz değil hislerinizdir. Bu yüzden sakin bir ortamda uzanın ve hislerinize kulak verin.
  • Seks Yapmayı Neden Sevmiyorsunuz ?Eğer bir kadın hiç orgazm olmadıysa seksten uzaklaşabilir. Bunun için orgazm olmayı deneyin. Eğer her şeye rağmen orgazm olamıyorsanız bir doktora görünebilirsiniz.
  • Zamanla eşinizden sıkılmış olmak ve ya eşinizin temizliğine yeterince dikkat etmemesi gibi sorunlar da sizi seksten uzaklaştırabilir. Böyle durumlarda eşinizi kırmadan uyarabilirsiniz.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak