Hamileyken De Seksi Görünmek İster Misiniz ?

Hamileyken De Seksi Görünmek İster Misiniz ?
Paylaş
 

Hamileyken De Seksi Görünmek İster Misiniz ?

Hamile kaldığınızdan itibaren yaşadığınız mutluluk bambaşkadır. Hamilelikle birlikte hormonlar değişmeye başlar, vücudunuz farklılaşır ve artık kıyafetleriniz değişeceği için özgüveniniz eksilebilir. Oysaki hamile olmak asla şıklığınıza engel değildir. Hamileyken de seksi görünmek isterseniz bu önerilerimizi okumadan geçmeyin.

  • Hamileliğin üç ayını geçirdikten sonra artık hormonsal değişiklikler sonucu saçlarınız daha parlak görünür. Kan dolaşımınızın düzenli çalışması sayesinde daha canlı bir cildiniz olur. Tırnaklarınız hiç olmadığı kadar hızlı ve sağlıklı uzarlar. Olumsuz yönde etkileneceğinizi düşündüğünüz hormonlarınız aslında sizin daha güzel görünmenizi sağlar. Bunun tadını çıkarmaya çalışmalısınız.
  • Seksi olduğunuzu hissetmek sizi daha seksi kılacaktır. Kendinizi eğer seksi hissetmezseniz bu görünüşünüze de yansıyacaktır. Ne kadar seksi hissederseniz o kadar seksi görüneceksiniz. Erkekler kendilerine güvenen kadınları her zaman daha seksi bulacaklardır.
  • Hamilelikte kilo almanız en doğal şeydir. Fakat zaten ben kilo aldım, kötü bir görüntüm var gibi düşüncelere kapılıp iyice kendinizi salmayın. Genellikle bu çoğu hamile kadının yaptığı bir hatadır. Oysa böyle düşünmek yerine kendinize bakım yapabilirsiniz. Düzenli manikür ve pedikür uygulaması yapın. Saçlarınıza ve cildinize bakımlar yaparak güzelliğinize güzellik katın.
  • Hamileyken De Seksi Görünmek İster Misiniz ?Hamileliğin seksiliğinize engel olacağı düşüncesini tamamen kafanızdan silin. Tabi ki doğum sonrası eski vücudunuza kavuşmanız biraz zaman alabilir. Fakat bu sürede pozitif düşüncelerinizle kendinizi daha iyi hissedip iyi bir hamilelik geçirebilirsiniz.
  • Önceden yaptığınız gibi eşinizle yine romantik bir akşam yemeği yiyebilir, bu yemek için şık bir kıyafet giyebilirsiniz.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak