Seksten Daha Fazla Zevk Almak İçin …

Seksten Daha Fazla Zevk Almak İçin

Genellikle cinsellik konusu toplumda çok fazla konuşulmayan fakat erkek ve kadın için son derece önemli bir konudur. Seks konusunda sıkıntınız olduğunda çevrenizle konuşamamanızı anlıyoruz. Modanzi ekibi olarak sizlere seks hayatınızı daha güzel bir hale getirebilmeniz için birkaç önerimiz olacak.

  • Genelde çoğu kadın vajinasının görüntüsünden hoşlanmaz. Özellikle filmlerde gördüğü gibi olması gerektiğine inanırlar. Bu fikir tamamen yanlıştır. Çünkü filmlerde kadınların görüntülerinde yapılan düzeltmelerin aynısı da o görüntüler de yapılabilmektedir. Ayrıca güzel ve ideal vajina nasıl olabilir ki? Erkeklerin cinsel organları sizinkinden çok daha mı güzel ki çekinmeden gösterebiliyorlar? Vajinanızda akıntı ve ya kötü koku oluşturan sorunlar varsa mutlaka uzman bir doktorla görüşmelisiniz. Bir sağlık sorunu yaşamadığınız halde vajinanızı beğenmiyorsanız, bu düşünceyi kafanızdan silin ve her haliyle vajinanızı sevmeyi öğrenin J
  • Mastürbasyon yaparak vücudunuzu ve en zevk aldığınız bölgelerinizi tanıyabilirsiniz. O yüzden mastürbasyondan utanmayın ve vücudunuzu keşfedin. Seks sırasında keşfettiğiniz noktalara dikkat edin.
  • İdrar tutmanıza yardımcı olan kasların adı pelvik kaslarıdır. Pelvik kaslarını seks sırasında da kullanarak hem kendinizin hem de partnerinizin daha fazla zevk almasını sağlayabilirsiniz.
  • Klitoris bölgesi vajinanızın üzerinde yer alır ve vajina dudaklarının arasında bulunan cinsel organdır. Erkek cinsel organına göre iki kat daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır. Klitorisi ilişki sırasında uyarırsanız daha fazla zevk alabilirsiniz.
  • Seksten Daha Fazla Zevk Almak İçinSeks yağmadan önce odanızı havalandırarak kötü kokuları uzaklaştırıp rahat bir ortam hazırlayabilirsiniz.
  • Seks yapmadan önce 5dk yapacağınız duş daha temiz ve güzel kokmanızı sağlar. Bu durum sizin ve partnerinizin hoşuna gidecektir.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak