Erkeklerin Hoşlanmadığı Romantik Davranışlar

Erkeklerin Hoşlanmadığı Romantik Davranışlar
Paylaş
 

Erkeklerin Hoşlanmadığı Romantik Davranışlar

Kadınlar genellikle romantizme daha yatkındır. Erkeklerden romantik davranışlar görmek hoşlarına gider. Aslında erkeklerin de romantizm dozunda olduğunda hoşuna gidecektir. Fakat önemli olan dozunu iyi ayarlayabilmektir. Romantik olmak adına yapacağınız abartılı davranışlar erkeğinizin hoşuna gitmeyebilir. Peki, erkeklerin sevmediği romantik davranışlar nelerdir merak ediyor musunuz? Sizin için modanzi ekibi olarak araştırdık.

  • Sevdiğinize romantik hediyelere verip onu sevindirmek isteyebilirsiniz. Sevimli bir ayıcık, ikinizin fotoğrafının içinde olduğu kalpli bir çerçeve, birbirinizin anılarının olduğu fotoğraflar, ayıcıklı kalpli bardaklar vermek sizin hoşunuza gitse de bu erkek arkadaşınız tarafından sıkıcı ve itici olabilir. Erkeklerin genellikle erkeksi şeyler sevdiğini unutmayın.
  • Ayrı olduğunuz zamanlarda sürekli onu özlediğinizi söylemeniz onun da size aynı şekilde cevap verme zorunluluğu olduğunu düşündürebilir. Sürekli kuracağınız aşk cümleleri onu bir süre sonra sıkabilir. Kadınlar genelde sürekli ilgi beklerken erkekler de karşılarında daha güçlü bir kadın görmek isterler.
  • Sevgilinizin işyerinize veya evinize ellerinde çiçeklerle gelmesi çok hoşunuza gidebilir hatta böyle bir beklenti içine girebilirsiniz. Ama romantik olmayan bir adama bu davranışları yaptırmaya çalışmak onu da sıkacaktır.
  • Erkeklerin Hoşlanmadığı Romantik DavranışlarKadınlar her zaman romantik bir ruh haline girmeye hazırdırlar. Fakat erkeklerin böyle olduğunu söyleyemeyiz. Aklında bin bir düşünceler olan bir erkeğe zorla romantik bir film ya da müzik açıp havaya girmesini beklemek erkek için son derece sıkıcı olabilir.
  • Sevgilinize toplum içinde sevimli bir hayvan adıyla hitap etmek onun için rencide edici bir davranış olabilir.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak