Çapkın Erkeği Tanımanın Yolları Nelerdir ?

Çapkın Erkeği Tanımanın Yolları Nelerdir ?
Paylaş
 

Çapkın Erkeği Tanımanın Yolları Nelerdir ?

Yeni bir ilişkiye başlamak üzere olduğunuzda karşınızdaki erkeği her yönüyle tanımak istersiniz. Bazı erkeklerin çapkın olduğu gerçeği tartışılamaz. Sevgilinizin sizin yanınızdayken başka kadınlarla göz teması hiçbir kadının hoşlanmadığı gibi sizin de hoşlanmadığınız şeylerden biridir elbette. Peki karşınızdaki adamın çapkın olup olmadığını nasıl anlayabilirsiniz. İşte anlamanız için birkaç tüyo.

  • Aslında karşınızdaki erkek çapkın bir adamsa karşısındaki kadının kalbine giden yolu çok iyi bilen biridir. Öncelikle sizi tanımaya çalışır daha sonra da düşünüp uygulamaya geçer. Yani karşısındaki kadının nelerden etkileneceğini düşünür ve ona göre hareket eder.
  • Çapkın erkekler kendilerine özgüveni tam olan erkeklerdir. Övünmeyi sevmezler. Buna rağmen kendilerine güvenleri fazladır. Bu özgüvenleriyle kadınları etkilemeyi iyi bilirler.
  • Genelde yer bilgileri kuvvetlidir. Hatta bu yerlerle ilgili anlatacak kısa ve hoş anıları vardır. Sohbetleri sırasında bu anılara yer vermeleri kadınları etkileyebilir.
  • Çapkın Erkeği Tanımanın Yolları Nelerdir ?Genel olarak hayatta hiçbir şeyi umursamıyormuş gibi davranırlar yani cool takılırlar. Kimseyle işleri olmazmış gibi hareket ederler. Fakat bir kadından hoşlandıkları zaman onunla iletişim kurmak için çeşitli yollara başvururlar. Biraz denedikten sonra karşısındaki kadından cevap gelmezse eğer bir anda uzaklaşabilirler.
  • Bu erkekler öyle her gördüğü kızla eğlenen erkekler değildir. Genelde çevresindeki çoğu kızla flört etmeyi seveler ama çoğu kızı elde edemezler yani aslında bu tür erkekler zararsız tiplerdir.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak