Erkeklerin Değiştirilemeyen Özellikleri

Erkeklerin Değiştirilemeyen Özellikleri
Paylaş
 

Erkeklerin Değiştirilemeyen Özellikleri

Kadınlar genellikle sevdikleri erkeklerde beğenmediği huylar varsa onları değiştirmek için sürekli çaba gösterirler. Oysa bazı konularda başarılı olabilirken bazı konularda ne yaparsanız yapın bunu başaramazsınız. Erkeklerin değiştiremeyeceğiniz huylarını sizin için araştırdık.

  • Aslında ne kadar maço görünen bir erkek dahi olsa erkeklerin çoğu ana kuzusudur. Eşinizin bu alışkanlığını değiştirmeye çalışırken aslında olayı daha kötü bir hale getirebilirsiniz. Oysa ki erkeğinizin bu alışkanlığını yok etmeye çalışmak yerine size daha bağlı bir hale getirmeye çalışırsanız daha başarılı olursunuz.
  • Erkeklerin çoğu futboldan hoşlanırlar. Onu bu zevkinden uzaklaştırmaya çalışmanız, maç izlemesine karışmanız olayları büyütüp kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Eğer sürekli maç izlemesinden şikayetçiyseniz kendinize bir televizyon daha edinebilirsiniz. Hayatınızda bir kere bile olsa onunla maça gidip o heyecanı yaşamak sizin de hoşunuza gidebilir.
  • Çoğu erkek bir araba sahibi olmak ister. Bu onlar için erkekliğin ispatı gibi bir şeydir. Siz de bu huyunu bildiğiniz halde arabasına laf ederseniz bu hiç de hoşuna gitmeyecektir. Sürekli arabanızdan şikayet etmektense onu çok sevdiğinizi eşinize söyleyebilirsiniz. Bu onu çok mutlu edecektir.
  • Eşinizin evlendikten sonra erkek arkadaşlarıyla görüşmesine karşı çıkmayın. Erkekler arkadaşlarıyla sürü halinde hareket etmeyi, birbirlerine eşek şakaları yapmayı, beraber maç izlemeyi, güreşmeyi çok severler. Buna Erkeklerin Değiştirilemeyen Özelliklerikarışmak yerine onları izleyip eğlenmeye çalışın.
  • Erkekler genellikle alışverişten pek hoşlanmazlar. Kadınlar da tam tersine alışveriş yapmak için yaratılmışlardır. Eşiniz alışverişi sevmiyorsa onu zorlamak yerine kız arkadaşlarınızla daha zevkli bir alışveriş yapabilirsiniz.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak