Erkeklerin Uzak Durduğu Kadınlar

Erkeklerin Uzak Durduğu Kadınlar
Paylaş
 

Erkeklerin Uzak Durduğu Kadınlar

İlişkileriniz yolunda gitmiyor olabilir. Peki bu durumda sizin de hatanız olabileceğini düşündünüz mü? Erkekler genelde şu kadınlardan hoşlanmıyorlar:

  • Patronluk taslayan kadınlar: Bazı kadınlar sürekli patronluk taslamaktan hoşlanır. Belki bu ilk zamanlarda erkek arkadaşınızın hoşuna gidebilir. Fakat zamanla sıkıcı bir hal alacaktır. Çünkü kendini sevgilisiyle değil de bir öğretmenle vakit geçiriyor gibi hissedebilir. Bu da onu mutsuzluğa sürükleyebilir ve sizden uzaklaşmasına sebep olur. Bu yüzden de sevgilinize sürekli patronluk taslamaktan vazgeçmelisiniz.
  • İlk başlarda sevgilinize zor kadın rolü oynamak onun hoşuna gidebilir. Fakat zamanla bu oyunların devam etmesi gereksiz bir hale gelmeye başlayabilir ve sıkılmasına sebep olur.
  • Çevresindeki herkesle yarış içinde olan onlar gibi sürekli mutlu, zengin ve şık olmaya çalışan kadınlar da bir süre sonra erkeği sıkmaya başlar. Bu tür kadınların yanında erkekler kendilerini baskı içinde hisseder bu da kadından uzaklaşmasını sağlar.
  • Erkeklerin Uzak Durduğu KadınlarZayıf olmak adına sürekli yemek yemeyen kadınlar çoğalmaya başladı. Bu sağlıksız beslenme çeşidi vücuda çok zarar vermektedir. Erkekler hayattan zevk almayı seven küçük mutluluklarla hayatın tadını çıkaran kadınları severler. Süs bebekleri değil! O yüzden kendiniz olmaya çalışın. Başkaları gibi olmak adına sağlıksız girişimlerde bulunmayın.
  • Sevgi ve ilgi her erkeği mutlu eder. Fakat her şeyini sevgilisine adayan hayatta her şeyi onun üzerine kuran bir kadın erkekler açısından pek de hoş olmayabilir. İlginin aşırısı erkeği bıktırabilir.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak