Göğüs Büyütücü Bitkiler

Göğüs Büyütücü Bitkiler
Paylaş
 

Göğüs Büyütücü Bitkiler

Genellikle göğüsler hormonlara bağlı olarak büyür. Fakat bizler dışarıdan bitkisel yöntemler sayesinde göğüslerimizin biraz daha büyüyüp dolgunlaşmasını sağlayabiliriz. Bazı bitkisel ürünlerin göğüs büyütmek için yardımcı olduğu bilinmektedir. Sizlerle o bitkileri paylaşacağız.

Göğüslerinizi Büyütmek İçin Rezene: Rezene östrojen hormonu artışı sağlayan bir bitkidir. Göğüslerinizin dikleşip daha dolgun görünmesine yardımcı olur. İster çay gibi demleyip içerek ister sofranızda tüketerek faydasını görebilirsiniz. Rezene içeriği olan kremleri de uygulayarak faydasını görebilirsiniz.

Göğüslerinizi Büyütmek İçin Cüce Palmiye: Yıllardır doktorlar tarafından göğüs büyütme etkisi olduğu bilinen bir bitkidir. Yurt dışında göğüs büyütmek için sıkça kullanılır. Saw Palmetto adıyla da bilinir. Piyasada göğüs büyütmek için hapları da vardır.

Göğüslerinizi Büyütmek İçin Susam: Susamı genellikle simit ve poğaçalarda bol miktarda tüketiriz. Susamın yağ oranı yüksek olarak bilinir ve göğüs büyütmeye etkisi olan bir bitkidir. Susam yağını direkt olarak göğüslerinize uygulayabilirsiniz. Göğüs büyütmek için satılan bir çok kremin içinde susam yağı bulunur.

Göğüslerinizi Büyütmek İçin Çörekotu: Göğüs büyütmede çok fazla etkiye sahip bitkilerden biridir. Sabahlara aç karnına alınan bir çay kaşığı çörekotu göğüslerinizin büyümesine yardımcı olacaktır.

Göğüs Büyütücü BitkilerGöğüslerinizi Büyütmek İçin Yabani Patates:  Yabani patates bitkisinin de göğüs büyütmeye yardımcı olduğu ve cinsel isteği artıcı olduğu bilinmektedir. Göğüslerinizin büyümesine yardımcı olacaktır.

Göğüslerinizi Büyütmek İçin Diğer Bitkiler: Karahindiba, soya kırmızı yonca, su teresi, deve dikeni gibi bitkiler de hem göğüs büyütmeye yardımcı hem de göğüs kanseri tedavisinde kullanılan bitkilerdir. Göğüs büyütmek için eczanelerden e vitamini de alabilirsiniz.

  • Site Yorum

3 adet yorum var.

  1. Bir Ziyaretçi dedi ki:

    Göğüs büyütme konusunda faydası olup olmadığını deneyen var mı acaba ?

  2. Ebruu dedi ki:

    Bu kürü deneyen sonuçlarını yazabilir mi acaba ??

  3. Meraklı dedi ki:

    Evet ya, deneyenler bi yazsın

Bir yorum bırak