Göğüs Büyütücü Krem Hazırlama

Göğüs Büyütücü Krem Hazırlama
Paylaş
 

Göğüs Büyütücü Krem Hazırlama

Her kadının hayaldir güzel ve dolgun göğüslere sahip olmak. Ama bunun için estetik ameliyat geçirmeye herkesin cesareti olmayabilir. Göğüs büyütmek için doğal yöntem arayışları içinde olabilirsiniz. İşte şimdiki tarifimiz tam sizlere göre. Bunun için gerekli malzemeleri, hazırlamanışı ve nasıl uygulamanız gerektiğinizi sizlerle paylaşacağız.

Malzemeler:

Ayva çekirdeği jeli (bir su bardağı suya iki üç ayvanın çekirdeği eklenip bir gece bekletilir)

Ginseng (aktarlarda bulunur, toz haldedir)

Serum fizyolojik (ister eczanelerden alabilir, isterseniz çay kaşığının dörtte biri kadar deniz tuzunu bir su bardağı suyun içinde eriterek kendiniz hazırlayabilirsiniz)

Aloe Vera Jeli (marketlerden alabilirsiniz)

Hazırlanışı:

Göğüs Büyütücü Krem HazırlamaBir tatlı kaşığı ginseng, daha sonra ayva çekirdeği ve aloe vera jelinden yarım tatlı kaşığı ekleyin, son olarak serum fizyolojikten kıvamını tutturana kadar az az ekleyin. Losyon kıvamında bir krem elde edin. Çok fazla katı olursa cildiniz tarafından emilimi zor olabilir. Hazırladığınız maske hemen uygulanmalıdır. Bunun için maskeyi uygulamanız gerektiği zaman hemen hazırlamalısınız.

Uygulama: Hazırlanan maskeyi hemen göğüslerinize sürün ve kuruyana kadar bekletin. Kuruyan maskeyi ılık su ile yıkayarak temizleyin. Haftada iki kere uygulanabilir.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak