Seks Hayatınızı Kötüleştiren Sebepler

Seks Hayatınızı Kötüleştiren Sebepler

Seks hayatınızda her şey istediğiniz gibi gitmiyor olabilir. Bunun nedenlerini bilirseniz ona göre bir çözüm bulabilirsiniz.

  • Partneriniz ereksiyon olmakta zorlanıyor mu ?

Eğe partneriniz böyle bir sorun yaşıyorsa onun hormonlarını harekete geçirmek için biraz çaba göstermeniz gerekecek. Eğer genital bölgesiyle uğraşmanızdan zevk almıyorsa, farklı zevk alacağı bölgeleri deneyebilirsiniz. Bunun için de biraz çaba göstermeniz yeterli olabilir. Hemen vazgeçmek yerine biraz çaba gösterirseniz ikiniz de mutlu olabilirsiniz.

  • Partneriniz seksle ilgilenmiyor mu ?

Partnerinizin bu konuyla pek ilgilenmediğini düşünüyorsanız ilk önce kullandığı ilaçların yan etkisine bakabilirsiniz. Eğer kullandığı ilaçların böyle bir yan etkisi yoksa veya ilaç kullanmıyorsa günlük yaşamında fazla stres altında olabilir. Partnerinizle konuşup bu konu hakkında birlikte çözüm arayabilirsiniz.

  • Sevişmekten sıkılıyor mu ?

Yatağa girdikten sonra partneriniz bir anda uyuyakalıyor ve seks düşünmüyorsa seks hayatınızı canlandıracak bazı şeyler deneyebilirsiniz. Bunun için ona nelerden hoşlanacağını sorabilirsiniz.

  • Garip sesler mi çıkarıyor ?

Partneriniz sevişme esnasında hoşunuza gitmeyen farklı sesler çıkarıyorsa, bu sesleri bastırmak için müziğin sesini açabilirsiniz. Ama bunu yaparken ona fark ettirmemeye özen gösterin.

  • Fazla mı heyecanlanıyor ?

Partnerinizin ön sevişme sırasında çok fazla mı heyecanlandığını düşünüyorsunuz? Heyecanını yenmesi için onu telkin etmeye çalışın. Ön sevişmenizin çok hızlı olmasına gerek yok. Yavaş yavaş onu alıştırabilirsiniz.

Seks Hayatınızı Kötüleştiren Sebeplerİstediğiniz gibi öpüşmüyor mu ?

Partnerinizin istediğiniz gibi öpüşmediğini hatta öpüşme konusunda çok kötü olduğunu düşünüyorsanız bunun için hazırladığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak