Erkeklerin Duymak İstediği Sözler

Erkeklerin Duymak İstediği Sözler
Paylaş
 

Erkeklerin Duymak İstediği Sözler

Biz kadınlar genelde ilişkimize kendi tarafımızdan bakarız. Oysa ki erkeklerin de bizden beklediği şeyler vardır. Bizler güzel sözlerden ne kadar hoşlanıyorsak erkekler de öyle hoşlanırlar. Ufak bir iltifatınız bile sevgilinizin tüm gününü mutlu geçirmesine sebep olabilir. Onun mutlu olmasını istiyorsanız bu güzel sözleri ona söyleyebilirsiniz. Karşılığında sevgilinizde sizi mutlu edecektir.

  • Teşekkür ederim: Sevgilinize teşekkür etmeniz çoğu şeyi değiştirebilecektir. Sizin için yaptığı her şeyin karşılığında teşekkür etmeniz erkeğinizi mutlu edecektir. Ufak bir şey yapsa bile teşekkür etmeyi ihmal etmeyin. Sizden ödül olarak aldığı teşekkürü daha fazla duymak için çaba gösterecektir.
  • Sana çok güveniyorum: Sürekli her şeyi üstlenmek yerine bazı şeyleri de ona bırakın. Hiç değilse bunun için çabaladığını görürsünüz ve onu takdir edersiniz. Onun da sizin kendisine güven duyduğunuzu bilmeye ihtiyacı vardır. Böylece ilişkinizin bağı daha güçlenecek.
  • Her zaman senin yanındayım: Ona ne olursa olsun yanında olduğunuzu söyleyerek bağlılığınızı da gösterirsiniz. Bir erkek için sevdiği kadının her zaman yanında olacağını bilmesi onu çok mutlu edecektir. Onun değer verdiği şeylere değer verdiğinizi hissettirin.
  • Seni dinliyorum: Anlatmak istediği bir şey olursa onu dinlediğinizi söyleyin. Karşısında sürekli konuşan bir kadın yerine onu dinleyen ve anlamaya çalışan kadın hoşuna gidecektir.
  • Özür dilerim: İlişkiniz her zaman mükemmel gidecek diye bir şey yok. Tartışmanızın daha fazla büyümemesi için özür dilemeyi de bilmeniz gerekir. Karşınızdaki adam düşmanınız değil sevgiliniz.
  • Erkeklerin Duymak İstediği SözlerÇok lezzetli yemek yapıyorsun: Sevgiliniz sizin için yemek yapmaya kalktığında bu çabasını takdir edin ve yemek istediğiniz gibi olmasa bile lezzetli olduğunu söyleyin. Beğenmediğinizde bir daha asla yemek yapmak istemeyebilir.
  • Çok yakışıklı görünüyorsun:  Kadınlar gibi erkekler de egolarının şişirilmesinden çok hoşlanacaktır. Ufak bir iltifat bile ona kendini gün boyu iyi hissettirebilir.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak