Doğal Göğüs Büyütme Kürü ( Suna Dumankaya Tarifi )

Doğal Göğüs Büyütme Kürü ( Suna Dumankaya Tarifi )
Paylaş
 

Doğal Göğüs Büyütme Kürü ( Suna Dumankaya Tarifi )

Küçük göğüs günlük hayat içerisinde daha rahat hareket etme imkanı sağlasa da bazı hanımlar sahip olduklarından biraz daha büyük göğüslere sahip olmak istiyor. Siz de bu şekilde doğal yollarla göğüs büyütme isteği içindeyseniz Suna Dumankaya ‘nın göğüs büyütücü kür tarifini uygulayabilirsiniz.

Göğüs büyütme kürü için gerekli malzemeler

  • İki çorba kaşığı tuzlu su
  • İki kahve fincanı ginseng
  • Bir adet ayvanın çekirdeklerinin jölesi
  • Bir yaprak aloe veranın jeli
  • Bir yumurtanın akı

 

Göğüs büyütücü kürün hazırlanması

Ayvanın çekirdekleri çıkarılarak yaklaşık bir kahve fincanı kadar suda beş dakika kaynatılır, daha sonrasında yarım saat beklemeye bırakılır. Yarım saatin sonunda bu su jöle kıvamına gelecektir. Çekirdeklerini süzdükten sonra ayva çekirdeği jölesini elde etmiş olacaksınız.

Daha sonra bu jöle kıvamlı suyun içerisine aloea vera jeli ve tuzlu su ilave edilir. Ginseng de yavaş yavaş karıştırarak eklenir. Tüm malzemeler karıştırıldıktan sonra kür hazır.

 

Göğüs büyütme kürünün uygulanması

Hazırlanan büyütücü kür göğüslere uygulanmadan önce göğüslere herhangi bir krem masaj yapılarak sürülür. Kremi sürdükten ve iyice yedirdikten sonra hazırlanan büyütücü kür bir tülbentin içine koyulur ve uygun Doğal Göğüs Büyütme Kürü ( Suna Dumankaya Tarifi )şekilde göğüslerin üzerine sütyenin içerisine konur. Bu şekilde en az altı saat göğüslerde bekletilir.

Kaynak: Suna Dumankaya
1Kadınblogcuaçık
Google+

  • Site Yorum

Bir yorum bırak