Show Tv ‘nin Yeni Moda Yarışması Bu Tarz Benim Yakında Başlıyor ! ( Fragmanlı )

Show Tv 'nin Yeni Moda Yarışması Bu Tarz Benim Yakında Başlıyor ! ( Fragmanlı )
Paylaş
 

Show Tv ‘nin Yeni Moda Yarışması Bu Tarz Benim Yakında Başlıyor ! ( Fragmanlı )


Show Tv ‘nin yeni sezon için hazırladığı iddialı projelerden biri daha yakında başlıyor. Ünlü isimlerden oluşan jürisi ve daha önce kullanılmamış olan özel formatıyla Show Tv ‘nin iddialı bir şekilde tanıtımını yaptığı moda yarışması ” Bu Tarz Benim ” yakında başlıyor.

İvana Sert, Uğurkan Erez, Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş ‘dan oluşan jüri kadrosu ile ekranlarda olacak Bu Tarz Benim ‘de 13 güzel yarışmacı 13 haftalık süren bir maratona girecek ve 13 haftanın sonunda 100 bin TL ‘lik büyük ödüle sahip olmaya çalışacak.

Gündüz kuşağında hafta içi her gün yayınlanacak olan Bu Tarz Benim ‘de yarışmacılar her gün kendi belirleyecekleri bir konseptle jürinin karşısına çıkacak ve kombinini beğendirip yıldız toplamaya çalışacak. Hafta içinde en çok yıldız toplayan üç yarışmacı koruma altında olacak; diğer yarışmacılardan biri ise programa veda edecek. 13 haftanın sonunda elenmeden kalan yarışmacı ise 100.000 TL ‘lik büyük ödülün sahibi olacak.

Show Tv 'nin Yeni Moda Yarışması Bu Tarz Benim Yakında Başlıyor ! ( Fragmanlı )    Gündüz kuşağının tartışmasız en çok izlenen moda programı Bana Her Şey Yakışır ‘ın yeni sezonda başlaması da beklenirken, acaba Bu Tarz Benim prgramı da Bana Herşey Yakışır ‘ın başarısını gösterebilecek mi ?

Bu Tarz Benim programını sizler için takip ediyor olacağız. Yarışmayla ilgili tüm paylaşımlarımız için bizi takipte kalın…

1Kadınblogcuaçık Google+

  • Site Yorum

Bir yorum bırak