Kristen Stewart Makyaj Analizi

Kristen Stewart Makyaj Analizi
Paylaş
 

Kristen Stewart Makyaj Analizi

Alacakaranlık Serisi ile tanıdığımız Kristen Stewart, özellikle açık tenli bayanların makyajını beğendiği ünlülerden biri olduğu için, makyaj tekniği de oldukça merak edilmekte. Bizler de modanzi ekibi olarak Kristen Stewart Makyaj tekniğini sizler için araştırdık.

  • Beyaz bir tene sahip olan Kristen Stewart cildindeki kusurları kapatmak için genellikle yağsız fondötenlerden faydalanıyor. Böylece cildinin parlamasını önlerken diğer yandan daha canlı bir görünüm kazanıyor.
  • Göz çevresine de açık renkli bir kapatıcı uyguluyor. Göz farının daha uzun süre dayanması için far bazı kullanmayı tercih ediyor. Bu da farın uzun süre kalıcı olmasını sağlamaktadır.
  • Genellikle kemik rengi farı ile kaş kemiğini daha belirgin hale getiriyor. Özellikle kahverengi, yeşil ve mürdüm tonlarını kullanıyor. Orta renkteki farı göz kapağına koyu renkli farı ise gölgelendirme için gözün çukuruna uyguluyor. Yine aynı tondaki far ile göz altına ve gözlerin uç bölgelerine de renk veriyor. Önemli olan uygulama sonrası keskinliği azaltmak için farları hafifçe birbirine geçiş yaparak uygulamaktır.
  • Göz makyajında yapılan son uygulama da maskara ile göz üstü ve altındaki kirpikleri boyayarak, gözünüzün altına siyah kalem çekmek olacaktır.
  • Dudaklar da ise daha doğal tonları tercih eden Kristen Stewart , kahverengi ve şeftali tonları ile göz makyajıyla uyum sağlıyor.
  • Genellikle pembe ton allıkları daha sık kullanmasına rağmen beyaz tenin verdiği avantaj sayesinde şeftali ve gül kurusu gibi farklı tonlardaki allıkları da tercih ediyor.

Kristen Stewart Makyaj Analizi Galerisi


1Kadınblogcuaçık Google+

  • Site Yorum

Bir yorum bırak