BİM ‘in Kozmetik Ürünlerini Denedim !

BİM 'in Kozmetik Ürünlerini Denedim !
Paylaş
 

BİM ‘in Kozmetik Ürünlerini Denedim !

BİM 'in Kozmetik Ürünlerini Denedim !Herkese Merhaba. Geçen ay Bim’e kozmetik ürünler gelmişti. Ben de büyük bir merakla bu ürünlerden üç tane aldım. Aldığım ürünler; maskara, göz farı ve ruj. Şimdi sizlere bu ürünler hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

Ürünlerin üretim yeri İstanbul/Ümraniye. Ürünler Atomizer Kozmetik A.ş. tarafından üretiliyor.

Carla Maskara: Bu maskaranın fırçası tam istediğim gibi geniş. Fırçaları sayesinde kirpikler daha çok görünüyor. Kirpikleri muntazam bir şekilde ayırabiliyor. Fakat göz kapaklarınız düşük ise eğer rimel göz kapaklarına bulaşabiliyor. Onun dışında fiyatına göre gayet iyi bir ürün. Fiyatı ise 5.95 TL

Carla Allık (001): Sanırım birkaç çeşit daha allık rengi vardı fakat ben bu şeftali tonundaki allığı seçmek istedim. Görüntüsü gayet doğal ve mat bir allık. Eğer doğal tonlarda makyaj yapmak isterseniz kesinlikle çok rahat kullanabilirsiniz. Fırçayı çok hafif dokundursanız bile iyi renk veriyor. Fiyatı 7.95 TL

Carla Üçlü Far Paleti: Bu paletin içinde beyaz, gri ve siyah olmak üzere üç renk far bulunmakta. Eğer smokey makyaj yapmak istiyorsanız yanınızda taşımak için küçük bir palet. Fakat ufak bir dokunuş ile iyi derecede renk veriyor. Özellikle siyah rengi farı çok koyu renk verebiliyor. Fiyatı ise sadece 7,95 TL.

BİM 'in Kozmetik Ürünlerini Denedim !Ürünler hakkında genel bir yorum yapmak istersek gerçekten hepsi de fiyatının üzerinde performansa sahip ürünler. Özellikle yerli malı kozmetik ürünlerini kullanmanızı tercih ederim. Artık Türkiye’de de gayet iyi ürünler üretiliyor.

1Kadınblogcuaçık Google+

  • Site Yorum

Bir yorum bırak