Portakallı Sivilce Maskesi ( Video Anlatm )

Portakallı Sivilce Maskesi ( Video Anlatm )
Paylaş
 

Portakallı Sivilce Maskesi ( Video Anlatm )

Cilt problemi deyince ilk akla gelen ve bir çok kişinin muzdarip olduğu konudur sivilceler. Bir çok farklı nedeni olan sivilceler, ergenlikle başlar ve cilt / vücut yapısına göre çok çok ileri yaşlara kadar devam eder.

Sivilcelerle mücadele etmek isteyenler bir çok farklı yollara başvuruyor. Kimimiz doktor kapısı çalarken kimileri alternatif yöntemleri deniyor. Siz de sivilceler için alternatif yollar arayanlardansanız, hazırladığımız bu video tam size göre.

modanzi.com.tr olarak bizzat denediğimiz ve uyguladığımız portakallı sivilce maskesinin video anlatımını sizlerle paylaşmak isteriz. Hazırlanması uygulaması gayet pratik ve basit olan bu sivilce maskesi için gerekli olan malzemeler portakal ve bal.

Maskenin hazırlanmasını ve uygulanmasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Sitemizdeki diğer sivilce maskelerini görmek isterseniz cilt bakımı kategorimize bakabilirsiniz. Ayrıca video anlatım kategorimize göz atarsanız, sizler için hazırladığımız video anlatım tarifleri görebilirsiniz. Son olarak YouTube modanzi kanalına sizleri davet ediyoruz. (kanala gitmek için tıklayın) En yeni tariflerimiz ve paylaştığımız tüm video içeriklerimiz youtube kanalımızda. Kanalımıza abone olursanız da seviniriz 🙂

Portakallı Ballı Sivilce Maskesi

Portakallı Sivilce Maskesi ( Video Anlatm )

  • Site Yorum

Bir yorum bırak